سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / مونسان مدیری خوش سابقه است + زمزمه‌ اختلاف در حزب اعتدال‌ و توسعه – بلیط هواپیما کیش

مونسان مدیری خوش سابقه است + زمزمه‌ اختلاف در حزب اعتدال‌ و توسعه – بلیط هواپیما کیش

علی اصغر #مونسان مدیری خوش سابقه در مناطق آزاد است و در حوزه #گردشگری نیز ظرفیت های خوبی در منطقه آزاد #کیش ایجاد کرده است
ساعی افزود: نگاه توسعه گرا و توان جذب سرمایه گذاری در عرصه ی گردشگری نیاز این بخش است که با بکارگیری مدیران توانمند و آشنا با ارکان مختلف حوزه میراث و صنایع دستی و مدیریت ارشد و با سابقه آن حتما می توان به نمایندگی اپل آینده میراث امیدوار بود.

به گزارش دنیای سفر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، زهرا ساعی اظهار کرد: تصور می کنم ریاست جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به خوبی می تواند این مجموعه را مدیریت کند تا به اهداف مان در توسعه ی ظرفیت های بی بدیل این صنعت برسیم.

علی اصغر #مونسان مدیری خوش سابقه در مناطق آزاد است و در حوزه #گردشگری نیز تعمیرات گوشی ظرفیت های خوبی در منطقه آزاد #کیش ایجاد کرده است.

“عضو فراکسیون گردشگری مجلس”

وی افزود: کشور ما به واسطه ی اقلیم چهار فصل خود و تاریخ طولانی و شکوهمندش ظرفیت بالایی در حوزه ی گردشگری دارد.

——————-
خبرآنلاین: عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست. در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اپل سنتر اصلاح طلب
وی درباره زمزمه های اختلافات در درون حزب اعتدال و توسعه تأکید کرد: هیچ اختلافی نیست.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در پاسخ به این سئوال که جدایی آقای شجاعی از حزب اعتدال و توسعه به دلیل اختلافات نبود؟ تأکید کرد: هر کسی در حزب زمانی مسئولیت دارد و زمانی مسئولیت ندارد.

واعظی درباره علت تغییر سه سخنگو طی یک سال گذشته در حزب اعتدال و توسعه یادآور شد: آقای تعمیر لپ تاپ دهقان قبل از انتخابات مجلس دهم سخنگوی حزب اعتدال و توسعه بود. آقای شجاعی برای انتخابات مجلس سخنگوی حزب شد و بعد هم آقای سبحانی فر آمد.

وی با بیان اینکه در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب، افزود: مرامنامه و اساسنامه حزب اعتدال و توسعه براساس اعتدال است هر کسی معتدل است جایش آنجاست، اگر کسی هم معتدل نیست، آنجا نیست.

خبرآنلاین: عضو شورای آموزش تعمیرات موبایل رایگان مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست. در داخل حزب اعتدال و توسعه نه فراکسیون اصولگرا وجود دارد و نه فراکسیون اصلاح طلب.
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره اینکه این حزب به دو دسته اصولگرا و اصلاح طلب تقسیم شده است، گفت: چه کسی این حرف را زده، اصلا این حرف بی خودی است، هیچ اختلافی داخل حزب اعتدال و توسعه نیست.

محمود واعظی در پاسخ به این سئوال بلیط هواپیما که می خواهید چه اقدامی بیشتر از آنچه آقای نهاوندیان به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور انجام داد، در دستور کار خود قرار دهید؟ گفت: هنوز سمتم مشخص نیست.

درباره ی back118

همچنین ببینید

لیورپول خروج امره جان را تایید کرد + برنامه های گرامی داشت روز جهانی صنایع دستی در استان چهارمحال و بختیاری اعلام شد – بلیط هواپیما کیش

خبرگزاری فارس: لیورپولی‌ها شب گذشته از طریق سایت خود این خبر را رسانه‌ای کردند. این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *