سرخط خبرها
خانه / جهان گردی / چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟ – بلیط هواپیما کیش

چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟ – بلیط هواپیما کیش

وب‌سایت پول نیوز: آلمان را با می توان با غذا، سوسیس، جدیت مردم، پیاده‌روی، قلعه‌ها و مهمانی‌ها و

شهری تاریخی با کلیسای جامع بسیار بزرگی است. در راه رفتن به هلند یا بازگشت از آن‌جا، کلن بهترین مکان برای توقف در غرب آلمان است. خود کلیسا به تنهایی نیز ارزش دیدن دارد، زیرا  کلیسای بسیار بزرگی است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n
\r\n


12- تور اصفهان زمینی به قلعه‌ی کلدیتز (Schloss Colditz) بروید\r\n
اما نکته مهمی که باعث کاهش هزینه خرید بلیط پرواز خارجی می‌شود تهیه بلیت هواپیما از وب سایت‌های معتبر و دارای صلاحیت خرید و فروش بلیط هواپیما قیمت تور اردبیل و بلیط قطار است.

این جنگل که در نزدیکی مرز فرانسه واقع شده، به دلیل وجود درخت‌های کاج به رنگ سبز تیره، به جنگل سیاه معروف است. امکان پیاده‌روی و گردش تا صد‌ها مایل وجود دارد. در میانه‌ی راه می‌توانید در شهر‌هایی که برای ساعت‌ دیواری‌های زنگ‌دار و غذا‌های محلی مشهور هستند، توقف کنید. این‌جا مکانی است که در پاییز تور دبی بسیار دیدنی است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n

پایتخت آلمان، شهری با موزه‌های زیبا، تاریخ غنی و بهترین تفریحات شبانه در اروپا است. از موزه‌ها تا هنر و از موسیقی تا غذای ارزان، همه و همه به جذابیت‌های این شهر می‌افزایند. برلین شهری شگفت‌انگیز تور لحظه آخری اردبیل است و یکی از ارزان‌ترین پایتخت‌های اروپا محسوب می‌شود.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n
\r\n


3- در جنگل سیاه پیاده‌روی کنید\r\n

این رودخانه که در جنوب غربی آلمان و در مرز سوئیس و اتریش قرار دارد، رودخانه‌ی کنستانس، بزرگ‌ترین قیمت تور هند رودخانه‌ی آب تازه در آلمان است. منطقه‌ی اطراف رودخانه تا پایین دره‌ی راین، آب و هوایی معتدل و دل‌پذیر دارد. زمین‌های حاصلخیز، این منطقه را به مهم‌ترین ناحیه‌ی تولید میوه در کشور تبدیل کرده است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n
1- در تور اروپا برلین گردش کنید

\r\n

تری‌یر قدیمی‌ترین شهر آلمان است. این شهر با تاریخ ۲۰۰۰ ساله‌ی خود، خانه‌ی شش امپراطور رم بوده و باقیمانده‌های باستانی و تأثیر‌گذاری در این شهر وجود دارند. یکی از این باقی‌مانده‌های تاریخی، در سیاه است که زمانی قسمتی از دیوار شهر بوده است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n
\r\n


6- بلیط کیش از شهر تری‌یر (Trier) دیدن کنید\r\n

قلعه‌ای مربوط به قرن ۱۹ میلادی است که روی تپه‌ای در نزدیکی فوسن (Füssen) قرار دارد. این قصر توسط پادشاه دیوانه‌ی بایرن یعنی لودویگ دوم (Ludwig II) به‌عنوان خانه‌ای برای ریشارد واگنر (Richard Wagner) ساخته شد. این قصر به عنوان مدلی برای قصر دیزنی استفاده شد.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n

این تور اهواز لحظه آخری قلعه‌ی دوره‌ی رنسانس، تاریخی طولانی و عجیب دارد. در دوره‌‌های مختلف تاریخی از این قلعه به عنوان مکان‌های مختلف مثل محل شکار، گداخانه و حتی بیمارستان روانی استفاده شده است. از این قلعه در دوران جنگ جهانی دوم به‌عنوان زندان استفاده تور اصفهان هوایی می‌شد و همین دلیل اصلی شهرت آن است. همچنین موزه‌ای درون این قلعه وجود دارد.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n

فرانکفورت شهر دیگر آلمان است که پر از رستوران‌های مختلف، مکانهای تاریخی و جاذبه‌هایی است که روح هر بیننده را تازه می‌کند. سالن نمایندگی اپل نمایش خیلی بزرگی در این شهر وجود دارد ـ یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های نمایش در دنیا ـ و چندین موزه‌ی علمی که می‌توانید با دیدن آن‌ها اوقاتی خوش داشته باشید. فرانکفورت در مقایسه با دیگر شهر‌های آلمان شهری ارزان و همچنین دارای فرودگاهی بزرگ و مجهز است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n
\r\n


9- تور لحظه آخری شیراز از قلعه‌ی نیسوانستاین (Neuschwanstein Castle) دیدن کنید\r\n

وب‌سایت پول نیوز: آلمان را با می توان با غذا، سوسیس، جدیت مردم، پیاده‌روی، قلعه‌ها و مهمانی‌ها و … به یاد آورد. هنر زنده و موسیقی در برلین، کلیسا‌های جامع، قلعه‌ها، جنگل‌های زیبا در غرب و کوه‌های آلپ در جنوب این کشور و شهر‌های تاریخی در سراسر کشور، مکان‌های تور قشم هوایی دیدنی این کشور هستند.

\r\n

چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n
 مردم آلمان عموما افرادی جدی شناخته می‌شوند. با وجود جدیت، یکی از مهربان‌ترین مردم اروپا هستند.
4- هزینه‌ی موزه‌ها بین ۱ تا ۱۵ یورو است و برای تور‌های دوچرخه‌سواری تور زمینی مشهد و قایق‌سواری روی رودخانه بین ۲۴ تا ۴۰ دلار باید پرداخت کنید. اکثر تور‌های شهری بین ۱۲ تا ۲۵ یورو هستند. هزینه‌ی اجاره‌ی دوچرخه ۱۸ یورو برای هر‌ روز است.

\r\n

مکان های دیدنی در آلمان را بشناسید

این ورزشگاه بزرگ که در مونیخ واقع شده، در ابتدا برای برگزاری بازی‌های المپیک در سال ۱۹۷۲ ساخته شد. در بالای این ورزشگاه، بزرگ‌ترین سقف جهان قرار دارد که بیش تعمیرات 118 از ۷۰۰۰۰۰ فوت است. رستورانی فوق‌العاده در این‌جا وجود دارد و تور‌های بازدید از این پارک بسیار عالی هستند. همچنین موزه‌ی بی.ام.دبلیو در نزدیکی این‌جا است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n

در این باغ وحش با مساحت ۲۴۲۰۰۰ متر مربع، بیش از ۲۵۰۰ تور تبریز زمینی حیوان زندگی می‌کند. این باغ وحش علاوه‌بر جاذبه‌های کلاسیک، خانه‌ی حیوانات خانگی و اهلی نیز است و خط آهن مینیاتوری، اسب‌های کوچک، زمین بازی فوق‌العاده مخصوص کودکان و باغی ژاپنی برای بزرگسالان از جمله جاذبه‌های این باغ وحش هستند. این باغ وحش در شهر هامبورگ واقع است.

\r\n\r\n

\r\n

چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟ 

\r\n

\r\n
\r\n


8- تور زمینی شیراز یک روز را در کلن بگذرانید\r\n
\r\n


4- از رودخانه‌ی کنستانس (Constance) دیدن کنید\r\n

در میان گنجینه‌ها، ساختمان‌های بلند و زیبایی ناموزون این شهر که در کنار رود البه (Elbe River) قرار گرفته، گردش کنید. این شهر پس از جنگ به‌طور کامل بازسازی شد و امروز یکی از بزرگ‌ترین مراکز تفریحات شبانه برای جوانان تور یزد هوایی است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n
\r\n


10- از شهر فرانکفورت دیدن کنید\r\n
آلمانی‌ها به سردی چیزی که نشان می‌دهند، نیستند. آلمان کشوری بزرگ است که چیز‌های زیادی با هزینه‌ی مناسب برای عرضه به مسافران دارد.

\r\n


7- از شهر تور مسکو درسدن (Dresden) دیدن کنید\r\n
3- قطار‌های تندرو در آلمان گران هستند. برای سفر از برلین به مونیخ با این قطار‌ها باید ۱۸۰ یورو پرداخت کنید. هزینه‌ی اکثر قطار‌های درون شهریِ درجه دو بین ۴۰ تا ۷۰ یورو است. استفاده از قطار‌های محلی یا اتوبوس‌های شبانه ارزان‌تر خواهد بود. هزینه‌ی سیستم حمل و نقل شهری بین ۱ تا ۳ یورو برای هر بلیت یک‌نفره است.

\r\n


5- پارک ملی برشتسگادن (Berchtesgaden تعمیرات موبایل National Park)\r\n
\r\n


11- از  پارک المپیک مونیخ دیدن کنید\r\n
1- اگر می‌خواهید هزینه کمتری را برای هر شب اقامت داشته باشید، به دنبال هتل‌های مشهور نباشید، هزینه این هتل ها 50 یورو به ازای هر شب است. به جای آن می‌توانید از متل استفاده کنید هزینه هر شب اقامات در متل حدود 10 تا 30 یورو است. در مجموع هزینه هر شب اقامت در آلمان از سایر کشورهای اروپایی کمتر است.

\r\n

 
2- تور لحظه آخری کرمان غذا در آلمان بسیار ارزان است. شما می‌توانید با پرداخت ۲ تا ۴ یورو از دست‌فروشان غذا تهیه کنید (سوسیس پخته و سوسیس خام و پر از ادویه). ساندویچ‌های از قبل آماده شده ۵ یورو هستند و برای فست فود باید نزدیک به ۷ یورو پرداخت کنید. تنها با پرداخت ۵ یورو می‌تونید غذا‌های ترکی، خاورمیانه‌ای و آسیایی تهیه کنید. اگر بخواهید خودتان غذا درست کنید، هزینه‌ی مواد اولیه برای یک هفته بین ۳۵ تا تور قبرس ۶۵ یورو می‌شود.
\r\n


13- باغ وحش هاگن‌بک (Tierpark Hagenbeck)\r\n
\r\n


2- مونیخ\r\n

مونیخ شهری ساکت و اعیانی است. مونیخ با خیابان‌های کوچک، غذا‌های فوق‌العاده، پارک‌های زیبا و قصر سلطنتی، شهری غوطه‌ور در تاریخ است. یکی از گران‌ترین شهر‌های آلمان است، اما مکان‌های زیبا و شهر‌های بایرن
این استان، مونیخ را به شهری مناسب برای سفری یک روزه تبدیل کرده است.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n

این تور مشهد زمینی پارک ملی بهشتی در منطقه‌ی آلپ با جنگل‌های با‌شکوه، سراشیب‌های سنگی، رودخانه‌های کریستالی، روستا‌های زیبا و چمنزار‌های سرسبز است. تنها شما هستید و صدای آواز پرندگان، زنگوله‌ی گاو‌ها. در این مناظر زیبا می‌توانید تور اصفهان ارزان به پیاده‌روی پرداخته یا دوچرخه سواری کنید.

\r\n\r\n

 چگونه سفری ارزان به آلمان داشته باشیم؟

\r\n\r\n

درباره ی back118

همچنین ببینید

معروف‌ترین گنبدهای جهان؛ گنبدهای ایران تا آمریکا – بلیط هواپیما کیش

– ترجمه از حمید پاشایی: گنبد، سازه ای نیم کره ای است که معمولا به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *